بهترین استادان ماساژ ایران را در آموزشگاه  ماساژ فایدیم گرد آورده ایم .

بهترین استان برای یک آموزشگاه ماساژ کیست ؟ فاکتورهای انتخاب استادان برای آموزشگاه ماساژ در تهران چیست ؟ بهترین اساتید که افتخار میزبانی آنها را در آموزشگاه ماساژ فایدیم داریم اساتیدی هستند با سابقه ، مجرب ، تحصیل کرده که آموزه های ماساژ را بصورت آکادمیک یا در آموزشگاههای عالی و حتی خارج از کشور آموزش دیده ، مدارک مربیگری حرفه ای بسیار ارزشمندی دارند .

اساتید ما را در اینستاگرام فایدیم نیز می توانید ببینید . همچنین در صفحه ی اصلی همین وب سایت نیز اسامی اساتید موجود است .

امید قنبری

امید قنبری

محسن بنی عامریان

محسن بنی عامریان

دکتر علی خضری

دکتر علی خضری

مهناز عیوضی

مهناز عیوضی

شیرین مهدوی

شیرین مهدوی

شکوهه رزمجو

شکوهه رزمجو

لیلا نصرالهی آزاد

لیلا نصرالهی آزاد

 

با توجه به اینکه یک مرکز ماساژ حرفه ای باید از اساتید حرفه ای استفاده نماید با افتخار اساتید خود را معرفی می نماییم . ضمنا با توجه به شرای کرونا ، کلیه ی پروتکل های بهداشتی در فایدیم رعایت شده و آموزشها تحت بیشترین رعایت اصول بهداشتی انجام می پذیرد .

امروزه می دانیم که با توجه به شرایط فعلی مشخص نیست تا چه زمان باید به انتظار خروج کرونا ماند و ما سعی کرده ایم خود را با شرایط وقف دهیم .

در آخر شما را با یکی از اساتید ماساژ ایران آشنا می کنیم :

استاد سیاوش علیخانی ملقب به پدر ماساژ ایران اولین نفر در ایران می باشد که فعالیت حرفه ای خود در زمینه ماساژ را به صورت تخصصی و حرفه ایی با مجوز رسمی از دانشکده طب سنتی و ماساژ تایلند با تاییدیه از وزارت امور خارجه تایلند سفارت ایران در بانکوک و سفارت تایلند در ایران در موسسه توسعه سلامت سیاوش با شماره ثبت 31056 آغاز به کار نموده است. ایشان اولین و تنها برگزار کننده همایش فنی حرفه ای در سال 1391 می باشد که در طی آن بسیاری از جوانان مشتاق به ماساژ پس از طی دوره های آموزشی در این حرفه پس از دریافت گواهینامه های مربوطه شروع به کار نمودند سیاوش علیخانی برگزار کننده همایش ها و سمینار های مختلف ماساژ در مرکز همایشهای دانشگاه شهید بهشتی می باشد. استاد سیاوش علیخانی دوره های آموزشی خود در زمینه ماساژ را در کشور تایلند دانشکده طب سنتی و ماساژ زیر نظر استاد بزرگ رییس دانشکده طب سنتی دکتر چلرم به پایان رسانیده است استاد سیاوش علیخانی پس از سالهای دور از وطن هنگام بازگشت به ایران با ارائه مدارک خود نایل به دریافت معادل دکتری در رشته تربیت بدنی گرایش ماساژ شده است همچنین ایشان دوره های مکمل خود را در کشور سوئد وامریکاگذرانده است