آموزش ماساژ

اگر در رابطه با بهترین آموزشگاه ماساژ تحقیق می کنید موضوعات زیادی جلب توجه می نمایند. موسسه ماساژ ، انجمن ماساژ ، موسسه ماساژ فنی و حرفه ای و یا آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای را بیشتر می بینید .امروز می خواهیم با بررسی این اصطلاحات و مباحث و توضیحاتی کوتاه در رابطه با آموزشگاه فنی حرفه ای ماساژ و آموزش ماساژ اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم تا بهترین تصمیم را بگیریم.

یادگیری ماساژ

یادگیری ماساژ می تواند برای شما که علاقه مند به کسب درآمد از این حوزه هستید بسیار حیاتی باشد تا حرفه ی خود را بصورت تخصصی و موفق بیاموزید . آموزش ماساژ در یک اموزشگاه فنی و حرفه ای رسمی با بهترین استادان ماساژ ایران می تواند شما را در این زمینه یاری کند .
اولین و مهمترین نکته در ماساژ یادگیری اصولی و علمی ان است که باید توسط مدرس حرفه ای و با دانش صورت پذیرد.در این راستا اگه سرچ کوچکی در شبکه های مجازی بزنید و یا اینکه در گوگل جستجو نمایید اسامی زیادی از آموزشگاه های ماساژ را خواهید یافت.براستی باید کدام گزینه را انتخاب کنیم؟

برای شروع یادگیری ماساژ باید معمولا به یکی از مراکز زیر مراجعه نمایید:
*آموزشگاه فنی حرفه ای ماساژ
*انجمن ماساژ
*مدرسه ماساژ
*مؤسسه ماساژ

انجمن ماساژ ایران کجاست؟
انجمن ها نهادهای نسبتا مستقلی هستند که دارای مجوز از یک ارگان و نهاد دولتی می باشند.در سال 96 انجمن ماساژ در اداره کار استان تهران با تلاش جمعی از آموزشگاه داران فنی و حرفه ای تشکیل و تاسیس شده است که به عنوان مرجع قانونی برای آموزش ماساژ و سازماندهی آموزشگاه های مجاز ماساژ می باشد.امیدوار هستیم نمونه انجمن ماساژ تهران در سایر شهرهای تهران ایجاد شود تا علاقه مندان به ماساژ به شکلی منظم تر و با انسجام بیشتر به کار خودشون ادامه دهند.از خدمات جالب انجمن ماساژ جمهوری اسلامی ایران می توان به برگزاری اولین مسابقه ملی ماساژ اشاره کرد.

آموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای

آموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای

مدرسه ماساژ دقیقا کجاست؟
استفاده از این لغت بیشتر در کشور تایلند که یکی از مهدهای ماساژ دنیا است استفاده می شود.دوره های آموزش ماساژ در تایلند بصورت بلند مدت برگزار می شود و به همین دلیل شاید لفظ مدرسه ماساژ بیشتر کاربرد دارد.
در ایران تاکنون مدرسه ماساژی نداشته ایم که بصورت بلند مدت کلاس های آموزش ماساژ را برگزار نماید البته ایرادی هم وارد نیست زیرا ساز و کار آموزش ماساژ در ایران با سایر کشورهای دنیا بسیار تفاوت دارد.یا هنرجویان وقت ندارند در کلاس هاس اموزشی طولانی مدت شرکت نمایند و یا اینکه برای آموزشگاه مقدور نیست که در بازه های زمانی طولانی مدت در این دوره ها شرکت نمایند.

موسسه ماساژ چگونه است ؟
موسسات ماساژ با سیستم ثبت شرکت فعالیت می نمایند.یعنی افراد دارای شرایط لازم برای تأسیس یک شرکت یا موسسه با مراجعه به اداره ثبت درخواست تاسیس موسسه آموزشی ماساژ می دهند. ممکن است برخی موسسات ماساژ دارای تفاهم نامه با برخی از نهادهای معتبر برای برگزاری دوره مشترک باشند و ساید هم نباشند.حتما سعی کنید موسسات قدیمی و معتبر در زمینه آموزش ماساژ را شناسایی نمایید و تحقیق کنید ایا مدارک ماساژ صادر شده توسط این سازمان ها دارای اعتبار و قابل استعلام است یا خیر؟

فدراسیون ماساژ در ایران کجاست؟
ماساژ همانند رشته های ورزشی نیست که فدراسیون داشته باشد .ماساژ یک علم است و اگر دقت کنید می بینید برای هر علمی فدراسیون نیست بلکه کتاب هست و دانشگاه . مثلا ما فدراسیون اناتومی نداریم یا فدراسیون تریگرپوینت.شاید برخی فدراسیون ها در ایران دوره های اموزش ماساژ برگزار نمایند اما فدراسیون ماساژ نداریم.ساز و کار تشکیل انجمن ها و موسسات ماساژ در خارج از کشور کمی متفاوت است و افراد گاها از نهاد خصوصی خود با عنوان “فدراسیون ماساژ” نام می برند که باز این فقط یک اسم است.در حال حاضر داشتن توانایی انجام تکنیک های ماساژ برای کارفرماها بسیار مهم است و نه اینکه شما مدرک خود را از کجا دریافت کرده اید.

در آخر با معرفی آموزشگاه ماساژ فنی و حرفه ای ماساژ فایدیم که با استفاده از بهترین اساتید کشور ، تخصصی ترین آموزشهای ماساژ ایران را در قالب کلاسهای ارزشمند ماساژ برگزار می نماید ، در رابطه با مدرک فنی حرفه ای ماساژ این موسسه اعلام می داریم مدرک معتبر فنی و حرفه ای ماساژ ارائه شده در آموزشگاه فایدیم ماساژ قابل ارائه در 160 کشور جهان می باشد !