آموزش ماساژ در آموزشگاه ماساژ

آموزشگاه ماساژ محلی است که درآن شما می توانید انواع آموزشهای ماساژ را دریافت نمایید . اما این آموزشها به چه صورت است ؟ با توجه به شرایط فعلی آیا آموزش از راه دور امکان پذیر است ؟ ما معتقدیم به علت حساسیت امر آموزش ماساژ و به علت اینکه این آموزشها با سلامتی افراد مرتبط است دقیقا مانند سایر آموزشهای علوم پزشکی و سلامتی به راحتی از راه دور امکان پذیر نمی باشد .

آموزشگاه ماساژ تهران

آموزشگاه ماساژ فایدیم در تهران

در آموزشگاه ماساژ فایدیم آموزشها بطور حضوری ، در بالاترین سطح رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می پذیرد . بهترین اساتید ماساژ آموزشها را بطور مستقیم و عملی به هنر آموزان آموزش داده و علاوه بر آموزشهای تئوری ، آموزشهای عملی مستقیم در فایدیم صورت می پذیرد .

البته در کنار آموزشهای عملی ، کلاسهای آنلاین برای بخش تئوری نیز آماده ی ارائه ی خدمت هستند و برای این امر نیز امکانات آموزش مجازی در نظر گرفته شده است تا بخش تئوری ماساژ را بتوانید بصورت آنلاین و در خانه بیاموزید .

تمام تلاش ما در آموزشگاه ماساژ تهران فایدیم این است که بتوانیم بهترین کیفیت آموزشی را برای شما فراهم آوریم .

آموزش از راه دور چیست ؟ تاریخچه ی آن در جهان

آموزش غیر حضوری، یا آموزش مکاتبه ای در دهه اول سال 1700 میلادی آغاز شده است. هنوز هم در نقاط مختلف دنیا از جمله در ایران از این شیوه آموزش برای تحصیل و یادگیری، استفاده می شود. آموزش مکاتبه ای که با نامه نگاری مدرسه یا موسسه های واجد شرایط اداره می شد و بین دانشجویان و استادان از طریق نامه نگاری ارتباط برقرار می گردید، مورد توجه دانشجویان و دانش آموزان بود. هم زمان با ایالت متحده امریکا که در زمینه آموزش از راه دور فعالیت داشت، کشورهای اورپایی دوره های آموزش را قبل از سال 1840 به صورت جزوه های خلاصه شده آغاز کرده بودند. اولین دوره آموزش از راه دور  دانشگاهی که در سال 1892 تاسیس شد، با اتکا بر اداره پست اداره می شد. روش های بهره گیری از آموزش غیر حضوری مبتنی بر فناوری به اوایل دهه 1900 میلادی باز می گردد. در اواسط قرن بیستم برنامه های آموزشی متنوعی نیز وجود داشت و مجوز اولین رادیوی آموزشی دانشگاهی در سال 1921 صادر شد که اولین پایه شکل گیری آموزش الکترونیکی محسوب می شود. در سال 1960 با تکامل و پیشرفت رسانه ها، فناوری آموزش از راه دور نیز دچار تغییر شد و به جای تکیه بر نظام پستی، دانشگاهها با استفاده ترکیبی از ابزار چند رسانه ای، جهت پشتیبانی آموزشی از دانشجویان ثبت می گردند، به نحوی که علاوه بر انگلستان و امریکا در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی موسسات آموزش الکترونیکی توسعه یافت. امروزه آموزش و یادگیری الکترونیکی مبتنی بر استفاده از فناوریهای جدید، ابزاری برای انتقال دانش روز که می تواند انواع تخصص و مهارت در رشته های متفاوت را در اختیار دانش پژوهان قرار دهد. در واقع آموزش الکترونیکی ثابت کرده است که 20 تا 25 درصد یادگیری را نسبت به کلاس های درس سنتی افزایش می دهد .